درباره ما

شرکت سنا ردیاب با نام ثبتی "سنا ردیاب شمال" و شماره ثبتی "7130" از اداره ثبت و اسناد کشور، در تاریخ 18ام مهر ماه 1392 توسط گروهی محقق و متخصص تأسیس شد و در ضمینه ی فروش دستگاه های ردیاب فعالیت خود را آغاز کرد و با علم به بازار اینترنشنال و بین المللی، پا به عرصه ی بازار ردیاب گذاشت.

اپلیکیشن مدیریت دستگاه سنا ردیاب که توسط تیم حرفه ای سنا ردیاب نوشته شده است، با کاربردی آسان و به صورت رایگان ، جهت کنترل وسیله نقلیه در اقسا نقاط دنیا، در قسمت راهنما و آموزش سایت ، آماده ی دانلود و استفاده ی خریداران عزیز میباشد.

تمامی دستگاه ها، قبل از فروش کاملا تست شده و شامل یک سال ضمانت تعویض و 3سال خدمات بعد از فروش میباشد.

ارسال برای تمامی نقاط کشور به صورت رایگان انجام شده و تقاضا کنندگان محترم میتوانند حداکثر 48ساعت بعد از ارسال وجه بسته ی پستی حاوی ردیاب ضد سرقت خودرو را درب منزل تحویل گرفته و بعد از تماس با واحد پشتیبانی اقدام به نصب و استفاده از دستگاه نمایند.

مفتخریم که تا کنون توانستیم رضایت تمامی مشتریان را جلب کنیم و به امید روزی که دیگر شاهد هموطنان مالباخته خود نباشیم، با کوشش روز افزون در جهت ایجاد بستری امن و استفاده ی سهل و راحت از ردیاب، برای هموطنان عزیز، قدمهای پیش رو را محکم تر از پیش برداشته ایم و امید داریم تا روزی دعای خیر تمامی هموطنان عزیز ،شامل ما و تمامی همکارانمان در صنف ردیاب باشد.

هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.
Powered By OpenCart
شرکت سنا ردیاب © 2018